FAQ

Informacje ogólne

Gdzie produkowane są meble RAW?

Meble RAW produkowane są w Polsce, w sercu Roztocza. Posiadamy swój tartak oraz pracownię stolarską, więc wszystkie meble wykonujemy sami - nie korzystamy z usług podwykonawców.

Gdzie mogę zobaczyć Wasze meble?

Na ten moment nie posiadamy stacjonarnego showroomu. Nasze meble można zobaczyć wyłącznie w naszej pracowni w Tomaszowie Lubelskim.

Czy mogę zmienić wymiary mebli?

Tak, z uwagi na fakt, że meble wykonujemy samodzielnie w naszej pracowni stolarskiej, możemy zmieniać ich wymiary. Napisz do nas. Każdą prośbę rozpatrujemy indywidualnie.

Czy oferujecie próbki dostępnych wybarwień drewna?

Tak, pakiet próbek możesz zamówić na naszej stronie internetowej. Znajdziesz je pod LINKIEM. W razie pytań czy wątpliwości, śmiało napisz do nas.

Czy dostępne są modele 3D?

Tak, wszystkie pliki do pobrania znajdziesz w zakładce PRO - KLIK.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Aby ograniczyć nadprodukcję, nasze meble wykonywane są po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Czas realizacji wynosi około 8 tygodni.

Gdzie znajdę informacje dotyczące pielęgnacji mebli?

Wszystkie niezbędne informacje na temat pielęgnacji, renowacji i użytkowania mebli drewnianych znajdziesz w zakładce Pielęgnacja i użytkowanie - KLIK.

Dostawa

W jaki sposób dostarczane są meble?

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Zadbano., która specjalizuje się w dostawie przesyłek wielkogabarytowych. Wszystko dla Twojego spokoju i pewności, że Twój zakup dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Czy dostawa obejmuje wniesienie mebli do domu czy mieszkania?

Tak, zapewniamy kompleksową opiekę nad całym procesem dostawy. Nie musisz martwić się o wniesienie, rozpakowanie oraz umieszczenie mebla lub mebli w wybranym miejscu Twojego domu czy mieszkania. Utylizacją śmieci po rozpakowaniu również się zajmiemy.

Jaki jest koszt dostawy?

Bez względu na wartość Twojego zamówienia, koszt dostawy na terenie Polski zawsze leży po naszej stronie.

Czy dostanę informację o terminie dostawy?

Tak, około tydzień przed planowaną dostawą, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin dostawy.

Czy mogę zmienić termin dostawy?

Tak, poinformuj nas o tym tak wcześnie, jak to możliwe, a zaproponujemy dogodne dla Ciebie rozwiązanie.

Na co należy zwrócić uwagę podczas dostawy?

Bardzo ważnym jest, aby rozpakowanie i obejrzenie zamówienia nastąpiło w obecności kuriera. Pozwoli to na weryfikację jakości dostawy oraz nieskazitelności zakupu. W przypadku uszkodzenia, należy spisać odpowiedni protokół (kurier zna szczegóły postępowania). Pamiętaj, że w momencie pokwitowania na Ciebie przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z posiadanie i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Tak, odbiór osobisty możliwy jest w naszej pracowni stolarskiej, która mieści się w Tomaszowie Lubelskim.

Co należy zrobić w przypadku, kiedy dostawa się opóźnia?

Po nadaniu przesyłki otrzymasz dostęp do panelu, w którym możliwe jest śledzenie dostawy. Jeśli dostawa się opóźnia, skontaktuj się z kurierem w celu ustalenia nowego, dogodnego dla Ciebie terminu dostawy.

Jaki jest szacunkowy czas dostawy?

Na terenie Polski dostawa trwa 2-3 dni robocze. Poza granicami kraju dostawa może trwać do 10 dni.

Do jakich krajów wysyłacie swoje produkty?

Na ten moment wysyłamy nasze produkty do krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii.

Czy mogę zamówić usługę montażu mebli?

Nasz montaż jest bardzo łatwy, a niektórzy twierdzą nawet, że przyjemny. Nie powinno Ci to zająć więcej niż 15 minut. Na naszej stronie w karcie produktu znajdziesz instrukcje montażu, a w paczce wszystkie niezbędne narzędzia.

Zwroty

Czy mogę zwrócić zakupiony mebel?

Tak, 30 dni to czas na zwrot produktu nieuszkodzonego i nieużywanego bez konieczności podawania przyczyny. Gdy zdecydujesz się na zwrot, pamiętaj, że po Twojej stronie leżą koszty wysyłki. Uzupełnij formularz, wyślij go do nas i po sprawie. Meble modyfikowane nie podlegają zwrotowi.

W jaki sposób środki zostaną zwrócone?

Środki zostaną zwrócone w taki sam sposób, w jaki dokonano zakupu - przelewem bankowym lub bramką płatniczą.

Zakupiony produkt jest uszkodzony. Co mam zrobić?

Jeżeli produkt został uszkodzony podczas transportu, nie należy go przyjmować - nie podpisuj protokołu odbioru. Jeżeli jednak do uszkodzenia doszło po odbiorze lub uszkodzenie zostało dostrzeżone po podpisaniu protokołu, napisz do nas na contact@theraw.net, a my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Reklamacje

W jaki sposób mogę zgłosić reklamację?

Reklamacje można zgłaszać poprzez adres mailowy contact@theraw.net. Prześlij do nas opis oraz zdjęcia wad lub uszkodzeń produktu. Postaramy się zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Jaki jest czas rozpatrzenia reklamacji?

Dajemy sobie 14 dni na wnikliwe rozpatrzenie reklamacji, ale ten czas przeważnie jest krótszy.