Podążamy za pragnieniem powrotu do natury.

Drewno jest tym, czym oddychamy

Nasza największa pasja, którą dzielimy się z Tobą od 2017 roku, głęboko wierząc, że obcowanie z naturą na co dzień znacząco poprawia jakość życia. Projektujemy i ręcznie tworzymy meble, w sercu Roztocza, z drewna, które pozyskujemy lokalnie, jednocześnie upewniając się, że produkty, które wybierzesz nie tylko wzbogacą każdy rodzaj przestrzeni, ale i będą służyły pokoleniom. Natura jest kluczem i naszą największą wartością, z której czerpiemy i którą się dzielimy.

RAW w liczbach

  • 1,5k Zadwolonych klientów
  • 36,6t Roczna redukcja CO2
  • 100% Naturalnych materiałów
  • 100% zielonej energii
POZNAJ NASZ PROCES

Odpowiedzialne podejście do produkcji mebli

Własna manufaktura

Pozyskiwanie drewna bezpośrednio z okolicznych lasów stanowi zapewnienie jego najwyższej wartości oraz jakości. Posiadamy własny tartak i zakład stolarski, które znajdują się w samym sercu Roztocza. Każdy etap procesu, od pozyskiwania drewna po upewnienie się, że meble bezpiecznie dotrą do Twojego domu, leży całkowicie w naszych rękach. Wysokiej klasy rzemiosło w połączeniu ze szczerą pasją stanowi nasze najcenniejsze narzędzie. Zdecydowanie opowiadamy się za przekonaniem, że jakość naszej sztuki tworzenia mebli przekłada się na Twój codzienny ich odbiór, dlatego wnoszenie umiejętności na coraz to wyższy poziom, wdrażanie nowych technologii do naszej produkcji, bazującej na wielowiekowej tradycji to nasz niezmienny priorytet, stały, niczym słoje w naszych dębach.

Naturalny surowiec

Bycie tu i teraz to istotny element szczęśliwego życia. Im więcej wartości w naszym otoczeniu, tym zdrowsze jest nasze wnętrze. Lite drewno daje poczucie stabilności, prostoty i równowagi. Jego niezrównana trwałość przekonuje coraz więcej osób poszukujących stałych rozwiązań. Nasze certyfikowane drewno dębowe to połączenie solidności i trwałości, będąc jednocześnie w 100% odnawialne. Przy nieprzerwanie pojawiających się nowych modach, które przemijają po czasie, pozycja drewna we wnętrzach jest coraz silniejsza.

Rzemiosło

W nasze produkty wkładamy ogrom staranności i serca, dlatego tak ważna jest kontrola na każdym kroku procesu ich powstawania. Jednym z naszych celów nadrzędnych podczas projektowania jest podkreślenie piękna drewna i nadanie mu kształtów, które wniosą rzeczywistą wartość do Twojego codziennego życia. Aby tak się stało, stosujemy tradycyjne techniki obróbki drewna, umacniając je najbardziej innowacyjną technologią. Dzięki tej płynnej równowadze możemy osiągnąć najwyższą jakość naszych mebli, które będą Tobie służyć przez długie lata.

Nasza misja

Cyrkularność to nasz priorytet

Zrównoważony design

Natural Circle
Projektowaniu przyświeca przemyślana intencja asymilacji. Podejście cyrkularne opiera się na zmienności zarówno czasów, jak i samych mebli. Mając tego świadomość, gwarantujemy, że nasze projekty będą podatne na zmiany. Może to nastąpić pod wpływem różnych czynników, takich jak preferencje użytkownika, uszkodzenia czy charakter wnętrza - jesteśmy w stanie dopasować każdy mebel, wraz jego pierwotnymi składowymi, do Twoich potrzeb. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i pozwól, by krąg odpowiedzialnego projektowania pozostał niezmącony.

Zrobiony na zamówienie

walczymy z nadprodukcją
Aby wesprzeć naszą misję promowania zrównoważonego podejścia do życia, rozpoczynamy proces produkcji mebli po złożeniu przez Ciebie zamówienia. W ten sposób jesteśmy w stanie niwelować globalny problem nadprodukcji. Wszystko, co robimy, ma swój cel.

Myślimy eko

100% Zielona energia
Nasze wartości dotyczące produkcji opierają się na środowisku - wspieramy je i z niego czerpiemy. Każdy krok na naszej drodze jest możliwy dzięki zielonej energii. Nasza pracownia funkcjonuje całkowicie na energii przetworzonej ze światła słonecznego - panele fotowoltaiczne są w 100% wystarczające. Ta spora zmiana buduje nasze lepsze jutro.