NATURAL CIRCLE

Natural Circle

Nasze meble to obietnica odpowiedzialności i przemyślanej ścieżki użytkowania.

Natural Circle

Dotrzymujemy słowa, twierdząc, że jakość i trwałość naszych produktów są bezprecedensowe. Potwierdzamy to dodatkowo jeszcze większą odpowiedzialnością już na etapie projektowania naszych mebli tak, aby służyły przez lata. Sposób, w jaki je projektujemy i produkujemy jest podejściem cyrkularnym. Skoncentrowanym na utrzymaniu zrównoważonego procesu. Każdy nasz egzemplarz jest tworzony w taki sposób, aby można go było używać na co dzień, w łatwy sposób o niego dbać, zmieniać jego pojedyncze elementy i przekazywać następnym pokoleniom.

Natural Circle

Zapoznaj się z naszym cyrkularnym procesem

 Krok 1. Wiedz lepiej

Czasami warto wiedzieć więcej. Dlatego przygotowaliśmy bardzo skondensowane kompendium, aby ułatwić Ci zdobycie najistotniejszych faktów o drewnie i naszych meblach. Nie krępuj się, kliknij w link i dowiedz się więcej.

 

 

 

 Krok 2. Zadbaj

Nie ma prawdziwej wartości bez odpowiedniej opieki. Zapewniamy potrzebną wiedzę i narzędzia, aby potencjał naszych mebli służył Ci codziennie i przez lata. Nasz specjalny zestaw pielęgnacyjny pomoże Ci w tym. Podczas jego komponowania upewniliśmy się, że korzystanie z niego będzie przyjemne oraz intuicyjne. Zestaw składa się z papieru ściernego oraz olejowosku - duo wiernych towarzyszy w procesie pielęgnacji Twoich drewnianych mebli. Powtarzany raz w roku proces zagwarantuje, że ich stan pozostanie doskonały.

 

 

 

 Krok 3. Wymień to co zniszczone

Jesteśmy świadomi tego, że życie toczy się swoim tempem i losowe zdarzenia sprawiają, że chcemy lub musimy zmienić wygląd naszych pierwotnych mebli. Jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego naszym priorytetem jest spełnianie Twoich potrzeb. Jeśli któraś część Twojego mebla zostanie uszkodzona, napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć rozwiązaniem, które Cię usatysfakcjonuje.

 

 

 

 Krok 4. Pozwól nam zadbać o Twoje meble

Czasami naprawa uszkodzeń lub odświeżenie mebli są zbyt wymagające. Wtedy możesz liczyć na nasze zupełne wsparcie. Nasz warsztat jest zarówno wyposażony we wszelkie potrzebne narzędzia, jak i pełen doświadczonych rzemieślników, którzy zadbają o kompleksową renowację, aby Twoje meble pozostały nieskazitelne. Daj nam znać, czego oczekujesz, a my zabierzemy się do pracy.

 

 

Drewno know-how

Nasza marka to przede wszystkim meble z litego drewna. Drewno, choć jest szlachetne i wytrzymałe to wymaga uwagi. Aby służyło jak najdłużej rekomendujemy zapoznanie się ze sposobami pielęgnacji i renowacji.